Állásajánlatok

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kiszálló rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

Microsoft Windows alapú rendszerek helyszíni üzemeltetésePartnereink rendszereinek üzemeltetése és fejlesztése. Projektekben való részvétel, önálló projektek kivitelezéseTeljes körű hardver támogatásHálózatok tervezése, kivitelezése és üzemeltetése. Teljes körű ügyfél menedzsment.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Microsoft Windows Desktop operációs rendszerek adminisztrátor szintű ismerete. Windows Server operációs rendszerek ismerete, MS Exchange üzemeltetésének ismerete, 3 év üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat Microsoft környezetben. Haladó hálózatkezelési ismeretek. Naprakész hardver ismeretek. Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet. Kiemelkedő kommunikációs készség, Angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, kiemelkedő igényes munkakörnyezet, szakmai fejlődési Microsoft egyéni oktatások keretében. Fiatal, dinamikus feljlődő csapat, változatos színes szakmai projektek elvégzése egyénileg és csapatban

Szükséges tapasztalat:
3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Angol – Alapfok/társalgási szint